- DŽENTELMENŲ BARAS -

img_2729
img_2776
img_2769
img_2784
img_2733
img_2725
img_2741
img_2755

Madingos Šventės komanda vasarą pluša prie asmeninių švenčių ir įmonių renginių, o rudenį viskas trumpam sustoja ir mes keliaujame ilsėtis.

Priešpaskutinė mano atostogų diena, kažkur žemyninėje Graikijos dalye, suskamba telefonas: labas, dalyvaujam vestuvių parodoje, gal sutiktum šiek tiek pagelbėti su grožio reikalais? - kitoje ragelio pusėje girdžiu Aurelijos klausimą.

Mes dekoruojame ne tik šventes, bet kuriame ir interjero, vitrinų bei parodų dekoro sprendimus!

Taip, kodėl gi ne! Tuoj pamąstysiu ką galim sugalvoti, už poros dienų grįšiu į Lietuvą ir susitinkam!

Susitikom. Sakau: žiūrėk, - Tony Resort'as mano jauniesiems asocijuojasi su miško nameliu ir kabančiu krėslu. Ką manai jeigu mes jį eksponuosime 'Litexpo'? 'Tony Resort' - tai miškas, žaluma, todėl noriu atvežti mišką į parodų rūmus. Augalų, kitaip tariant, fikusų, paparčių, kabančių hederų.. O kad viską apjungtume siūlau įkurti vyrų kampą, kuris simbolizuos nesibaigiantį vakarėlį miško apsuptyje. Kaip tik turiu nerealų informacinį stenduką su briedžio galva ir labai rock'n'roll'iniu užrašu. Beliks viską jaukiai apšviesti.

Aurelija pakraipė galvą: nežinau, Tony Resort'as, briedžio galva.. Labai fainai skamba kai pasakoji su tokiu užsidegimu, bet bijau, kad gamtos mylėtojai mūsų medžiotojų klubu nepalaikytų..

O aš skubu pridėti: galva iš gipso ir tai akivaizdžiai matosi. Tiesiog pasitikėk manim ir sukursiu tobulą rezultatą!

Sutiko. Ir ačiū Tau už tai, rezultatas gavosi fantastiškas! Lygiai taip, kaip piešiau vaizduotėje skrendant atgal namo.

Dekoruojame ne tik šventes, kuriame ir interjero, vitrinų bei parodų dekoro sprendimus, todėl kreipkitės kai reikia nestandartinio koncepto!

 

Parodos vieta: Litexpo parodų rūmai

Užsakovas: viešbutis ir restoranas miške Tony Resort

Dekoras: Madinga Šventė

Sekite mus socialinėje medijoje