Kai labai Kalėdų lauki..

November 19, 2018 viktorija@madingasvente.lt No comments exist

Ar čia tik man vienai taip atrodo, ar iš tiesų šiemet Kalėdų karštinė prasidėjo dar viena savaite anksčiau? Žinot, ir aš jau labai laukiu Kalėdų! Nukabinėjau balkonus varvekliais, prisivežiau pilną garažą žaisliukų, užkroviau visus sandėlio kampus sidabrinės eglės ir kėnio šakomis ir laukiu. Švęsti dar nelabai išeina, nes dar kiek dienų priešaky.. kažkaip anksti ir girliandą degt, ir blizgučius traukt.

Bet kai dar kart pagalvoji.. Medžiai lapus numetė, diena baigėsi dar namo iš darbų negrįžus.. tai kodėl nenuspalvinus kasdienybės ir nesusikvietus pačių mylimiausių pasidalinti šventine nuotaika ir papletkint apie planus Kalėdoms ir Naujiesiems?

Sugužėjo pas mane brangiausios vainikų pinti. Laikas kažkur išgaravo. Nežinau, ar daugiau juokėmės, ar dirbom?!

Lauke lietus lijo, o mes šiltai sau kakavą sriūbčiojom, mandarinus kilogramais lupėm ir kaifavom nuo cinamono, anyžiaus ir džiovintų apelsinų kvapo. Ar bent įsivaizduojat kaip nuo vienos perlaužtos cinamono lazdelės pakvimpa viskas aplinkui? Tai Kalėdos, ne kitaip!

Kambarys mišku pakvipo, šviežios sidabrinės eglės šakos ant grindų pabiro..

Taip pamiršusios laiką ir tiesiog besimėgaudamos akimirka nejučiom ir po vainiką nusipynėm. Puošimas – mano mėgstamiausia dalis, bet, akivaizdžiai, ne tądien 🙂

O kai visi jau gražutėliai, papuošti ir pakavimui pasiruošę, galima dar šiek tiek nuotraukėlių Instagram’ui papleškint. Kartosim šiemet, merginos?

Susiburkit ir jūs su mylimiausiais, pamatysit – visai nesunku ir velniškai smagu! Ar dovanai, ar namams pasipuošti, žalias mišku ir šventiniais prieskoniais kvepiantis vainikas atneš Kalėdas į bet kuriuos namus!

 

Nesistumdom prekybos centrų eilėse, susitinkam workshop’uose!

Viktorija

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.