Paskutinis rudens atodūsis

October 31, 2018 viktorija@madingasvente.lt No comments exist

Ruduo be spalvotų lapų kaip Kalėdos be eglutės, o spalio paskutinis savaitgalis be moliūgų – kaip rašytojas be plunksnos. Taip paprastai ir gimė rudeniškos šventės dekoro konceptas – daug mažų pumpkin‘ų ir šiek tiek rudeninių lapų!

Sparčiai vėstantis spalis nepagailėjo saulės paskutiniam šeštadieniui. Vien tik dėl to galėjome likti prie plano A ir jaukiai įsikurti lauko terasoje. Malkų sienos užuovėja ir pledukai saugojo nuo šaltuko, o vėjas romantiškai kilnojo staltiesėms sijonus.

Šildė ne tik pledukai, bet ir svečių juokas. Garsiausiai kvatojančius buvo galima girdėti iš atokiau nuo vėjo ir moteriškų ausų įkurto kampelio vyrams.

Tuo tarpu merginos burbuliukais besimėgaudamos kepsniukus į grilių pašovė ir garuojančią sriubą į handmade moliugų puodus pilstė.

Paskutinė šio sezono šventė praūžė, atėjo laikas galvoti apie jaukius žiemiškus vakarus.. Jau labai greit visas darbščias rankytes pakviesiu į stebuklingas Kalėdinių vainikų dirbtuvėles, kur skambės garsus juokas, bus išgerta daug šiltos kakavos ir pritrupinta dar daugiau imbierinių sausainių!

 

Jaukaus vakaro,

Viktorija

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.