- VESTUVĖS UŽBURTAME MIŠKE -

dsc_0054___2_
img_0795
img_0849
img_0867
img_0855
dsc_0049
img_0852
dsc_0061__2_
img_0872
img_8868
img_0996
img_0811
img_0815
img_0807
img_0816
img_0827
dsc_0043
dsc_0049__2_
img_0830
img_0834

O kas planuos tavo vestuves? Tie, kurie mane pažįsta - žino, kad esu visiškas control freak'as ir jeigu 100% nebūsiu įsitikinusi, kad viskas eisis pagal planą - niekam kitam vadelių neperduosiu. Šiandien į viską žiūrėčiau paprasčiau ir dekoro bei planavimo darbus atiduočiau kitiems. Tąkart atrodė, kad be kitų vestuvių, renginių bei suknelių salono spėsiu visur. Na, mielosios mano, kokybiškai suspėti visur neišeis niekuomet. Bet rezultatais labai džiaugiuosi ir dalinuosi su jumis.

Koks jausmas būti nuotaka kai esi išleidusi prie altoriaus per 100 kitų nuostabių merginų? Toks pat NEPAKARTOJAMAS! Jeigu taip pat kaip ir aš svarstai ar vestuvių baliaus iš viso reikia - atsakau tvirtai ir drąsiai - reikia! Tegul šventė bus mažesnė, tegul bus vėliau, bet REIKIA! To jausmo neatstos joks naujas baldas ar automobilis, prisiminimų neužgoš jokia prabangi kelionė.

Bet mes čia apie vestuves, tiesa? Datą pasirinkome kai susidėliojo ateinančių metų vestuvių ir kitų švenčių tvarkaraštis. Liko dvi laisvos dienos, iš kurių rinkomės: rugpjūčio 20 ir rugpjūčio 27 d. Nors 2016-ųjų rugpjūtis pasirodė itin lietingas, giliai širdyje žinojau, kad 20 d. viskas bus gerai. Nemeluosiu, išvakarėse tikrai buvo neramu.. bet po ilgos dienos terasoje plušant prie dekoro darbų, jau po vidurnakčio susisukusi nuotakos puokštelę kritau į lovą, o nerimas dėl galimo lietaus liko užmaršty.

Šyryt aš nuotaka! Wow, - turėčiau sakyti, bet visai nesijaudinu dėl nuotakos statuso, nes mintyse sukasi mintys, kad tik viskas praeitų sklandžiai..

Rytas prasidėjo šiltu saulės zuikučio bučiniu ir kelione pas meistrę Viktoriją. Lūpytes padažius ir garbanas pakedenus pirmąją šampano taurę pakėliau su kolege planuotoja viešbučio numeryje. Profesinė neramybė , kad kažkas gali vykti ne pagal planą pradėjo slopti, o kai pagaliau pamačiau savo žavųjį jaunikį, pamiršau, kad be mūsų dar turėčiau dėl kažko sukti galvą.

Laimonas tuo tarpu dar pūtė į ūsą, o kiek vėliau neskubėdamas numynė pas barberį. Nedažnai jis tam laiko turi, todėl visai nebustebsit, kad savo sūnų įvažiavusį su nauju nuomotu automobiliu ir pričioske pati mama vos atpažino. Nežinau kuris iš mūsų dabar labiau jaučiasi nuotaka.

Pirmasis mano susitikimas su Laimonu įvyko žirgyne, iš kurio pasibalnoję puošnius bėrius išjojome saulės gaudyti. Fotosesija prabėgo akimirksiu. Nuo žirgyno iki Trakų Šv. Mergelės Marijos žengimo į dangų bažnyčios vos keliolika minučių. Po ilgu mikado audinio sijonu darėsi velniškai karšta, bet tai tebuvo smulkmena. Į bažnyčią iki ausų išsiviepę žengėm altoriaus link. Ceremonija svečių laimei tetruko ~15 min, o mudu nespėjom net suprasti kas kątik įvyko. Pakėlėm po taurę šampano su savo sveteliais ir pabėgom 2-am foto  round'ui.

Antroji fotosesijos dalis buvo laikas, kada mėgavomės vienas kito draugija ir aš nuoširdžiai nebesukiau galvos dėl to kas vyksta šventės vietoje.

Viens du ir mes jau Valakampiuose. Ta proga po kokteiliuką.. ir lai prasideda linkmybės!

Juoką ir šurmulį pertraukia ir vakarienei pakviečia Donatas suokdamas Dean Martin'o That's Amore ir lėkštėse jau garuoja sultinga antiena, atplaukia Otas, o antrame plane klinksi tostai.

Visada sakiau, kad jaukiausios šventės - neperkrautos šventės. Saviškę taip pat planavome kaip jaukų pasibuvimą artimiausiųjų rate neįpareigojant svečių žaisti žaidimus ar stebėti vieną šou po kito. Šiek tiek gyvos muzikos, neįpareigojantys lauko žaidimai, palinkėjimų kampelis su Polaroidu kito ryto prisiminimams ir jaukios akimirkos perduodant šeimos židinį. Vakaro vinimi pasirinkome ypatingą desertų šou su daug garso ir dūmų. Po tokios kalorijų ir emocijų bombos beliko perduoti puokštelę sekančiai nuotakai ir atidaryti šokių aikštelę!

Laikas vestuvėse prabėga akimirksiu. Ypač, kai esate įvykių sukūryje. Moralas? Atsipalaiduokite ir mėgaukitės savo diena vos pramerkę akis vestuvių rytą!

Pirmoji naktis tradiciškai paties saldžiausio miego naktis. Džiaugėmės iki mėnulio ir atgal, kad antrąją dieną susiplanavome brunch'ą savo kieme. Ir kaip gera žinoti, kad pusryčiai viešbučio restorane paruošti, o namuose viskas jau rikiuojasi į savo vietas. Šįsyk džiaugiuosi nieko nebekontroliuodama atidavusi viską į koordinatorės rankas. Atvažiuojam į savo namus kaip svečiai ir jau keliam mimozos taurę už mūsų šeimą! Valio valio valio!

 

Šventės vieta: Valakampiai

Foto: Ernest Šumel

Planavimas ir dekoravimas: Madinga Šventė

Sekite mus socialinėje erdvėje