Dalinamės šventiniu džiaugsmu ir visus visus pasiilgusius šventinės nuotaikos kviečiam į Kalėdinių vainikų workshop'us! Tavęs lauks karšta kakava ir sausainiai, kalėdinė muzika, nauji draugai ir visos reikalingos priemonės. Namo parsineši dar mišku kvepiantį savo rankomis nupintą vainiką. Puiki proga papuošti interjerą arba supakuoti originalią dovaną draugui!

Gaminsime tradicinius kapnius vainikus iš nebyrančio kėnio šakų. Juos puošime kankorėžiais, kaspinais, cinamono lazdelėmis, džiovintais apelsinais, anyžiais ir šiek tiek blizgučių.. ar bent įsivaizduoji kaip visa tai skaniai kvepia?! Šventiškai susipakuosi nupintą vainiką ir tą gardų kvapą kartu su kalėdine nuotaika parsineši namo.

REGISTRACIJA Į DIRBTUVĖLES

Facebook žinute

info@madingasvente.lt

+370 623 12073

 

! Registruojantis nurodyk pageidaujamą datą ir dalyvių skaičių !

DALYVIO MOKESTIS - 35 €/asm

 

Maksimalus dalyvių skaičius mūsų dibtuvėlėse Vilniuje - 4-6 asmenys

Minimalus dalyvių skaičius jūsų lokacijoje - nuo 10 asmenų

 

Norinte šventinės atmosferos, bet esate tik 2-3-ise? Nusipinti vainiką savo rankomis mažesnėje grupėje galite bet kuriuo jums patogiu metu užsisakę "PASIDARYK PATS" rinkinį, kuriame rasite visas reikalingas priemones ir instrukciją

PASIDARYK PATS rinkinio kaina 30 eur

Į rinkinio kainą įskaičiuota: šviežios kėnio šakelės, naturalus vainiko pagrindas, pasirinktų atspalvių (raudona-balta, raudona-aksas, auksas-sidabras, balta-sidabras) naturalios dekoracijos su blizgančiais akcentais bei kaspinėliais, karštų klijų pistoletas su papildymu, vielutė šakelėms apipinti bei mokomoji medžiaga.

Belieka išsivirti karštos kakavos, pasileisti kalėdinį foną ir kibti į darbus.

Nori užsakyti? Rinkinius siunčiame paštomatu.